Kamenné obklady a dlažba okolo bazénů

Vytvořte si kolem vašeho bazénu krásné místo k odpočinku. Vyberte si kvalitní kamenné obklady, které dokáží vytvořit kolem bazénu naprosto kouzelnou atmosféru.

Venkovní i vnitřní bazény nabízejí několik možností řešení propojení samotného bazénu s jeho bezprostředním okolím. Mezi ideální řešení je použít přírodní kámen nejen na dlažbu okolo bazénu, ale také použít tento materiál na lemy.

Tedy přirozené propojení bazénu s trávníkem či chodníčkem. Dodáváme typizované lemy, odpovídající všem standardně prodávaným bazénům. Na vaše přání zrealizujeme i atypické zakázky, kterým přechází odborné zaměření.

Realizace kamenných obkladů bazénů

Kamenictví Znojmo, Brno

Přírodní kámen je jedinečný, umělé materiály ho nikdy nenahradí. Kámen má neopakovatelnou kresbu, odstíny a strukturu. Patří například na podlahu, používá se jako obklad do koupelny, na pracovní desku v kuchyni, je vhodný na schody, parapety i umyvadla. Přírodní kámen je 100% bio materiál, krásný a luxusní. V interiéru se nejčastěji používá mramor, žula a travertin, který se nabízí v mnoha formátech a tloušťkách.

Na obklady a podlahy je vhodný i vápenec, pískovec. Přírodní kámen má i rozmanité povrchové úpravy – můžeme zvolit lesk, mat, kartáčovaný, opalovaný, patinovaný povrch, kámen štípaný či řezaný apod. Při výběru se tedy neomezujeme a spíše vybíráme podle vzorku, který se nám líbí a zaujme třeba odstínem, kresbou, probarvením, žilkováním apod.